Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ottocivata

Otto Line, sanayinin her türlü alanında ihtiyaç duyulan endüstriyel malzeme ve ekipmanların tedariğine yönelik olarak 2015 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Firmamız profesyonel hizmet prensibi ile kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Gitmediğin yer senin değildir anlayışı, inovasyon odaklı çalışma prensibiyle çalışmaya ve gelişmeye devam ediyoruz.

Kalite & Memnuniyet

İhtiyaçları tam olarak belirliyor, kalite, fiyat, temin sürelerine uygun şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Güvenlik ve Güvenilirlik

İhtiyacınız olan ürünü satın alma aşamasından, teslimat sonrası sürece kadar titizlikle takip ediyor, şeffaf ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Esneklik ve Tavsiye

Yeni ürün tasarımları konusunda özenli davranıyor, müşterilerimize fayda sağlayan içeriklere öncelik verecek esneklikte çalışıyoruz.

Yenilik & Teknoloji

Gelişen teknolojiye uyum sağlamanın ötesinde teknolojiye yön veren ve tüketicilerimiz için katma değer sağlayan geniş ürün yelpazesi ve güçlü stok hizmeti sunuyoruz.

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet Anlayışı

Otto Line, müşterilerinin ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek ve bunu en iyi şekilde sunmak için her geçen gün pazar ağını büyütmeye ve gelişmeye devam ediyor.

MİSYONUMUZ

Otto Line olarak misyonumuz, kullanıcılarımıza yüksek kalite sağlamak, en yeni teknolojileri hayata geçirerek müşterilerimize en iyi ve en güvenli hizmeti sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Otto Line olarak vizyonumuz uluslararası standartlara uygun hizmet ve üretim kalitesine öncülük ederek sektörün lider kuruluşu olmaktır